English

پست الکترونیک : info@arkaazma.com

خلاق شدن شرکت آرکا آزما

شرکت آرکا آزما خلاق شد.
شرکت آرکا آزما ،به عنوان اولین شرکت از سوی انجمن ملی زنان کارآفرین بعنوان مبادی شرکتهای خلاق به دبیرخانه زیست بوم صنایع خلاق معرفی گردید و پس ازبررسی های لازم در حوزه کسب و کارهای دیجیتال و فضای مجازی بعنوان شرکت خلاق شناخته شد.
به گزارش روابط عمومی انجمن زنان کارآفرین این شرکت با مدیریت زهرا حسین پور، عضو هیات مدیره انجمن زنان مدیر کارآفرین اداره می‌شود .
از جمله توانمندی های فنی و مهندسی آرکا آزما می توان به طراحی سایت آنلاین فروش مواد شیمیایی و تجهیزات آزمایشگاهی و صنعتی،طراحی اپلیکیشن مواد شیمیایی با قابلیت دسترسی رایگان و ساده به اطلاعات فنی مواد شیمیایی، آموزش آزمایشگاه های تخصصی آبکاری توسط اساتید جهاد دانشگاهی صنعتی شریف و مشاوره ، راه اندازی ، تجهیز و آموزش آزمایشگاه های شیمیایی شناخته شد.اشاره نمود.
لازم به ذکر است که انجمن زنان کارآفرین بعنوان مبادی شرکت های خلاق می باشد و اعضای انجمن برای قرار گرفتن در فهرست شرکت‌های خلاق کشور می‌توانند درخواست خود را از طریق این انجمن به دبیرخانه برنامه توسعه زیست‌بوم شرکت‌های خلاق ارائه دهند.
اطلاعات بیشتر در https://creative.nawe.ir

درخواست مشاوره

بازدید کننده محترم در صورتیکه در زمینه مشاوره خرید و توزیع مواد اولیه شیمیایی نیاز به مشاوره با کارشناسان ما را دارید ، لطفا فرم را با دقت و به صورت صحیح تکمیل نمایید و همچنین در قسمت توضیحات شرح مختصری از درخواست خود را بیان نمایید تا کارشناس مربوطه با شما تماس حاصل نموده و بتوانند شما را یاری نمایید ، از توجه شما و اعتماد شما کمال تشکر را داریم که به کارشناسان آرکا آزما اطمینان دارید . شرکت آرکا آزما در تمامی مراحل کنار شما میباشد.